Biz kimiz ?

Biz Kimiz ?

1984 senesinde kürk tabakhanesi olarak kurulan Asil Deri & Kürk , büyüme sürecinde iş faaliyetlerini kürklü ürünler üreten imalat atölyesinde genişletti. Deri mont, yelek, şapka, kürk gibi sahip olduğu markalarını üretip satışını siz değerli müşterilerine yapmaktadır.

Atölyemizde Profesyonel ekibimiz, ve kadromuz ile teknolojik makine parkurumuz, iş tecrübemiz ve uluslararası iş ortaklıklarımız ile kürk pazarının öncü Deri firmalarından biri olarak; müşterilerimizin emin ve güçlü tedarikçisi olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Kurumsal toplumsal sorumluluk ilkelerimiz çerçevesinde içinde yaşadığımız çevrenin ve camianın gelişimine sürekli katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

Kalite yönetim faaliyetlerimizi tüm paydaşlarımızın katkısı ile devamlı iyileştirmeyi hedefliyoruz ve her zaman destekliyoruz.

  • Misyonumuz, En iyi şekilde lider bir firma olarak yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle satın alma odaklı hareket ederek Türkiye istihdamına ve ihracatına katkıda bulunmaktır.
  • Vizyonumuz, tüm meslektaşlarımızdan bu sektörde örnek bir işletme vizyonu göstermek ve Asil Deri’yi çevresel etkisi en az, kaliteli ürün portföyü ile sürdürülebilir bir yapıya dönüştürmektir.
Bize Hızlı Ulaşın